Делегація керівників ОМС Драбівщини відвідала Хустський район

04.05.18

У період 30 квітня – 2 травня поточного року з метою ознайомлення з розвитком малого підприємництва територіальних громад Закарпатської області команда керівників органів місцевого самоврядування Драбівщини відвідала Хустський район.

У ході візиту делегація відвідала фермерське господарство «Райський Куточок» с. Горінчово (власник Василь Шимон), Селиську сироварню с. Нижнє Селище (власник Петро Пригара), страусину, оленячу та буйволову ферми, проведено спільний семінар очільників територіальних громад, на якому обговорили проблеми місцевого самоврядування двох районів.

    

У результаті плідної роботи було підписано Угоду про співпрацю між Хустським районом Закарпатської області та Драбівським районом Черкаської області, яка, зокрема, передбачає здійснення обміну досвідом та співпрацю з питань розвитку місцевих громад на території районів, проведення спільних навчань, семінарів, стажувань посадових осіб місцевого самоврядування тощо.

  

Також із метою обміну досвідом проведено спільну робочу зустріч із керівниками органів місцевого самоврядування Воловецького району.

  

Окрім позитивно вирішених робочих питань делегація Драбівщини отримала масу приємних вражень від знайомства з Верховинським краєм - відвідала Свято-Михайлівський монастир у с. Іза-Карповтлаш, замок Паланок, Долину нарцисів, озеро Синевир та водоспад Шипіт.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація