Делегація Драбівського району взяла участь у вшануванні борців за незалежність України

26.04.16

24 квітня у Холодному Яру на Чигиринщині вшанували борців за незалежність України.  В урочище, що у 18-му столітті було центром визвольного повстання проти польської шляхти, а згодом - і проти московських окупантів, з’їхалися тисячі людей із різних областей України. Прибула у село Мельники і делегація із Драбівського району.

Пам’ятний мітинг відкрив курсант Одеської морської академії Олександр Красюк. Юнак родом із Черкащини. Це він із товаришами два роки тому заспівав гімн України на плацу академії в Севастополі, лишившись вірними Батьківщині.

На урочистостях була присутня Ірина Геращенко - перший заступник голови Верховної Ради України. У виступі вона наголосила на тому, що саме уродженці Холодного Яру мають генетичний дух та історичну пам’ять, котрі зараз є найбільшою цінністю. Геращенко подякувала всім, хто долучився до вшанувань, та воїнам, які захищають нині рідний край.

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко вручив почесні відзнаки «Холодний Яр» воїнам АТО. Батькову відзнаку отримав син загиблого бійця, колишнього депутата обласної ради Анатолія Чупилки.

Також у Мельниках відкрили пам’ятник борцям за волю України родині Чучупаків, освятили нещодавно відновлену могилу гайдамацького ватажка Гната Голого, а на березі історичного Гайдамацького ставу відбулося освячення зброї борців за волю України з полку «Азов», Української Добровольчої Армії, «Айдару», «Легіону Свободи» та ін.

          

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація