Cвяткування Всеукраїнського дня дошкілля

30.09.19

Всеукраїнський день дошкілля – це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує і навчає життєвої мудрості.

Дошкільна освіта є фундаментом реалізації концепції Нової української школи. Забезпечення наступності у роботі закладу дошкільної освіти  та початкової школи - один із головних факторів досягнення успіху.

27 вересня 2019 року вже традиційно в музичному залі Центру розвитку дитини «Сонечко» (смт Драбів) відбулося святкування Всеукраїнського дня дошкілля. Тут зібралисякерівники та кращі працівники закладів дошкільної освіти. Запросили і гостей: керівниківрайонної влади, селищного та сільських голів.

  

Розпочалося свято вітаннямведучих  Юлії Пивовар  та Наталії Склярікомпозицією «Планета дитинства»у виконанні вихованцівЦентру розвитку дитини «Сонечко».

Із вітальним словом до присутніх звернулися та голова районної ради  Володимир Дзега і заступник голови райдержадміністрації Людмила Рудик.

  

Вони привітали присутніх зі святом, подякували за плідну працю та досягнуті успіхи і вручили нагороди. Зокрема, за багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, за заслуги в реалізації державної політики у галузі освіти, навчання та виховання підростаючого покоління та з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля Володимир Дзега нагородив Почесними грамотами районної ради Бублик Ганну Петрівну - медичну сестру дошкільного навчального закладу «Котигорошко» с. Бирлівка, Грицай Ірину Миколаївну - вихователя дошкільного навчального закладу «Яблунька» с. Кононівка, Носка Василя Петровича - кочегара дошкільного навчального закладу «Калинка» с. Золотоношка, Скляр Наталію Василівну - вихователя Центру розвитку дитини «Сонечко» смт Драбів.

  

За підтримку закладів дошкільної освіти району, сприяння їх розвитку та з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля Подяки районної ради отримали Віра Жадан - Драбове-Барятинський сільський голова, Сергій Приймак - Погребський сільський голова, Василь Хмара - Драбівський селищний голова. За сумлінну та самовіддану працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у виховання підростаючого покоління та з нагоди Всеукраїнського дня дошкілля Подякою районної ради відзначено Тамару Лісун - ветерана дошкільної освіти с. Михайлівка.

  

Із словами вітання до працівників дошкілля звернулися цього дня першокласники Драбівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Васильченка – гімназія».

  

Теплими оплесками присутні зустріли начальника відділу освіти Шевчук Валентину Василівну, яка подякувала керівникам селищної і сільських рад, керівникам закладів дошкільної освіти за турботу про дошкілля та вручила кращим працівникам галузі грамоти. Особливі слова вдячності прозвучали батькам за розуміння, підтримку та активну участь у розвитку дошкільної освіти.

Привітала із професійним святом всіх присутніхголова районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Бут Любов Анатоліївна, вона також відзначила кращих працівників.

Теплі слова подяки з вуст ведучих прозвучали для сільських та селищних голів  за тісну співпрацю з   колективами закладів дошкільної освіти, наполегливі зусилля для створення сучасних комфортних умов малятам та працівникам.

Музичні вітання та щирі слова ведучі  сказали керівникам закладів дошкільної освіти, адже від їх професіоналізму педагогічної майстерності, творчості, мудрості, толерантності залежить сьогодення наших дошкільнят.

Приємні хвилини естетичної насолоди присутні отримали від художніх номерів вихованців  Центру розвитку дитини «Сонечко», від музичних  вітань  студентки 4 курсу дошкільного факультету Черкаського університету імені Богдана Хмельницького Ткач Даші, працівників закладу дошкільної освіти  «Волошка» с. Білоусівка у складі Ткача Сергія та  Юлії Скиби,  педагогів Центру розвитку дитини «Сонечко» Скорофатової Зої та Жаркова  Олександра.

  

На святі панувала невимушена, сімейнаатмосферадушевної близькості, позитивного настрою та урочистостості.

На завершення зустрічі ведучі та діти поділилисярецептомщастя: візьміть чашу терпіння, налийте туди повне серце любові, вкиньте дві пригорщі щедрості, хлюпніть туди гумору, посипте добром, додайте якомога більше віри і все це добре перемішайте.  Потім намажте на шматочок відпущеного вам життя і пропонуйте всім, кого зустрінете на своєму шляху!

 Олена Просяник - методист РМК

Фото газети "Драбівщина"

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація