Відбулося виїзне засідання постійної комісії райради з питань планування, бюджету і фінансів

26.07.17

Сьогодні, 26 липня, за участю голови районної ради Володимира Дзеги відбулося виїзне засідання постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів.

Члени постійної комісії на чолі з головою – Анатолієм Волошіним відвідали заклади районної комунальної власності, де у поточному році проводилися ремонтні роботи та закупівля обладнання за кошти районного бюджету.

Так депутати побували у Драбівській районній центральній лікарні, де головний лікар Світлана Бойко проказала новий кабінет флюорографії, на що із районного бюджету було виділено 536,000 тис. грн. і виконаний поточний ремонт частини приміщень інфекційного відділення Драбівської ЦРЛ для кабінету "Довіра" (104,000 тис. грн.), ознайомила із станом ремонтних робіт по створенню відділення невідкладної допомоги (на що надано кошти у сумі 440,000 тис. грн.) і приміщення екстреної допомоги (450,000 тис. грн. - для виготовлення проектно-кошторисної документації та на проведення капітального ремонту приміщення).

 

 

Потім відвідали Драбівський НВК «загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів ім.С.Васильченка – гімназія», де наразі проводиться ремонт покрівлі і вимощення навчального закладу. До речі, на дані роботи із районного бюджету виділено кошти в сумі 1060,000 тис. грн., із обласного – 1000,000 тис. грн. та 200,000 тис. грн. із бюджету Драбівської селищної ради.

 

Також члени постійної комісії оглянули ремонтні роботи у районному Центрі культури і дозвілля, на що із районного бюджету надано кошти в сумі 200,000 тис. грн. Вже відремонтовано спортивну залу, частково замінено віконні блоки і проводяться ремонтні роботи залів, де займаються вихованці ДЮСШ «Слов’яни». Як запевнила начальник відділу культури районної державної адміністрації - депутат районної ради Світлана Орел, розпочати зайняття юних спортсменів у відремонтованих залах планують на початку вересня.

 

Опісля народні обранці завітали до районного архіву, де завідувач архівного сектору районної державної адміністрації – депутат районної ради Оксана Скопич ознайомила із плачевним станом підлоги архівного приміщення та наголосила на невідкладності проведення ремонтних робіт задля належного збереження архівних справ.

 

Далі робота постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету і фінансів продовжилася у малій залі Будинку рад, де проведено детальне обговорення основних цифр змін до районного бюджету.

 

Виконавчий апарат районної  ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація