Члени колегії розглянули питання розвитку району та виконання бюджету за І півріччя

30.07.18

Сьогодні, 30 липня 2018 року, голова районної ради Володимир Дзега взяв участь у засіданні колегії районної державної адміністрації.

Зібрання відбулося у великій залі Будинку рад.

Члени колегії розпочали роботу із розгляду питання про стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування у І півріччі 2018 року, про що доповіла начальник відділу документообігу та контролю апарату райдержадміністрації Лариса Вакуленко.

Потім інформацію про підсумки економічного, соціального та культурного розвитку району, виконання  бюджету району за  І півріччя поточного року надали начальник відділу містобудування, архітектури економічного розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Дмитро Широкий та начальник фінансового управління райдержадміністрації Тетяна Близнюк. В обговоренні даного питання взяли участь головний лікар комунального некомерційного підприємства «Драбівський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександр Балагурчик та головний спеціаліст відділу освіти райдержадміністрації Ірина Лук’яновець.

З усіх розглянутих питань прийнято рішення та дано відповідні доручення.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація