Чергове засідання виконавчого комітету Рецюківщинської сільської ради

28.10.13

28 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Рецюківщинської  сільської ради.

У засіданні взяли участь члени виконкому та керівники бюджетних установ села. Присутні розглянули п’ять питань порядку денного. Перш за все проаналізовали виконання сільського бюджету і виконання плану соціально-економічного та культурного розвитку за 9 місяців 2013 року. Учасники зібрання відзначили, що в цьому році значний внесок в підготовку шкільного закладу до навчального року надано компанією «Кернел». Зокрема, частину  коштів за соціальною угодою із компанією спрямовано на облаштування в школі внутрішніх туалетів, придбання електричної плити для шкільної їдальні, нових вхідних дверей. У дошкільній установі встановлено п’ять нових вікон, оплачені роботи за облаштовану тротуарну доріжку, придбані нові іграшки та встановлений спортивний  куточок.  Крім цього оплачено 60 м огорожі школи.

У ході роботи виконавчого комітету обговорено проект Стратегії територіального розвитку Драбівського району до 2020 року. Членами виконкому відзначено, що у 2014 році необхідно мобілізувати  кошти  на  капітальний ремонт Будинку культури, адже приміщення знаходиться в аварійному стані.

Учасники засідання розглянули також питання реалізації конституційного права громадян на звернення за 9 місяців поточного року та залучення суб’єктів  підприємницької діяльності до акції «Товари Черкащини».

 

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація