Чемпіонат Драбівського району з футболу виходить на фінішну пряму

25.09.18

Чемпіонат Драбівського району з футболу виходить на фінішну пряму: в центральному матчі 14 туру на стадіоні «Колос» зустрілися команди «Славутич» (смт Драбів) і «Темп» (с. Кононівка).

Перед звітним туром обидві команди мали по 28 очок і очолювали турнірну таблицю.

Отже, гру команди розпочали «без розвідки» і небезпечні моменти виникали як біля одних, так і біля інших воріт. Згодом «Славутич» використав свої можливості і м’ячі у ворота супротивника забили Зоря Р. і Яценко С.

Далі футболісти «Славутича» продовжували створювати небезпечні моменти, але забити гол у першому таймі їм вже не вдалося, проте пропустили один м’яч від Закусила В.

У другому таймі спортсмени «Темпу» використали одну із небагатьох своїх контратак і за 15 хвилин до закінчення зустрічі зрівняли рахунок – 2:2.

В час, що залишився, драбівські футболісти проявили характер і відправили ще два м’ячі у ворота «Темпу» (Онанченко Є. і Белих Б.), в результаті чого отримали таку важливу перемогу і за чотири тури до завершення Чемпіонату очолили турнірну таблицю:

Михайло Кубрушко - директор організації «Районний фізкультурно-оздоровчий клуб «Колос»