Бухгалтери сільських рад та ОТГ розглянули актуальні питання ведення документації та обмінялися досвідом

20.11.19

 

20 листопада 2019 року за ініціативи Драбівської районної ради на базі Погребської сільської ради проведено виїзний короткостроковий тематичний семінар для бухгалтерів сільських рад та об’єднаних територіальних громад.

У семінарі взяли участь заступник голови районної ради Тетяна Богославець, начальник фінансового управління районної державної адміністрації Марина Сіпко, начальник управління Державної казначейської  служби України у Драбівському районі Таміла Кубрушко, працівники виконавчого апарату районної ради.

Спершу бухгалтери місцевих органів самоврядування ознайомилися з досвідом роботи Погребської сільської ради щодо вирішення питань соціально-економічного та культурного розвитку громади, про що розказав сільський голова Сергій Приймак.

  

Потім семінаристи відвідали місцевий дошкільний навчальний заклад «Берізка», з роботою якого ознайомила керівник ДНЗ Надія Приймак. Вона розповіла, що завдяки співфінансуванню у 2019 року в дитячому садочку замінені вікна, частково замінено покрівлю даху, придбано ігрові модулі, шпалери, гардини, оновлено музично-спортивний зал.

  

Далі часників семінару хлібом-сіллю гостинно зустріли у Погребській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів. Тут вчитель історії, якого земляки обрали депутатом районної ради, Василь Суддя провів екскурсію навчальним закладом, зокрема, гості оглянули класи НУШ, робототехніки, музейні кімнати, актовий та спортивний зали. Після чого керівники шкільних гуртків та їх вихованці продемонстрували таланти. А директор школи Людмила Харченко коротко проінформувала про роботу колективу та співпрацю з сільською радою і громадою.

  

  

  

Після огляду заступник голови районної ради Тетяна Богославець відразу розпочала пленарне засідання семінару і ознайомила із порядком денним.

  

Першим питанням розглянули виконання планових показників місцевих бюджетів за листопад поточного року, прогноз з їх виконання за підсумками 2019 року та особливості формування місцевих бюджетів 2020 року, про що доповіла начальник фінансового управління районної державної адміністрації Марина Сіпко.

  

У ході роботи начальник управління Державної казначейської служби України у Драбівському районі Таміла Кубрушко розповіла про підготовку до завершення поточного бюджетного року та проблемні питання, що виникають у ході розрахунково-касового обслуговування бюджетів, розпорядників та одержувачів бюджетних коштів та інших  клієнтів; про запровадження системи в Державній  казначейській службі України нового Плану рахунків бухгалтерського обліку в  державному секторі, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 № 1203.

  

Крім того начальник відділу фінансового та бухгалтерського обліку Великохутірської сільської об’єднаної територіальної громади Людмила Матвійчук та бухгалтер Погребської сільської ради Людмила Суддя поділилися досвідом щодо ведення бухгалтерського обліку у сільських радах і об’єднаних територіальних громадах.

  

Результатами роботи короткострокового семінару залишилися задоволені і слухачі, і організатори.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація