Білоусівка і Криштопівка урочисто відзначили День села

17.10.17

Урочисто відзначати День села на Драбівщині вже стало доброю традицією.

14 жовтня це свято завітало в Білоусівку і Криштопівку.

Насиченими і цікавими були програми урочистостей. Багато гостей завітало у громади, щоб привітати земляків. Не оминули увагою жителів Білоусівки і Криштопівки і керівники районної ради.

Голова районної ради Володимир Дзега щиросердно привітав білоусівчан з Днем села та Храмовим святом, побажав громаді миру, процвітання та порозуміння. Також він відзначив Подяками районної ради найактивніших жителів села: за  вагомий особистий внесок у збереження і примноження надбань української національної культури, активну участь у культурно-мистецьких заходах - солістів народного фольклорно-автентичного колективу «Родовід» Білоусівського Будинку культури №1 Оксану Дорошенко та Марію Селецьку, за багаторічну сумлінну працю, добросовісне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм, за заслуги в реалізації державної політики у галузі освіти, навчання та виховання підростаючого покоління - директора Білоусівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Любов Петлюшенко.

Також Володимир Дмитрович вручив сертифікат на грошову винагороду для параолімпійського чемпіона, нашої спортивної гордості Григорія Вовчинського, а сімейний лікар Білоусівської амбулаторії отримав ключі від нового автомобіля, придбаного за кошти районного та місцевого бюджетів.

Опісля господарі свята і гості насолоджувалися чудовим виступом колективу «Сіверські клейноди» Чернігівської обласної філармонії.

Заступник голови районної ради Тетяна Богославець відвідала Криштопівську громаду, яка вперше за останні роки відзначала іменини села.

У вітальному слові посадовець зазначила, що жителі Криштопівки є прикладом тих громад, які вирішують проблеми сьогодення, думають про завтрашній день. Адже такий лад у населеному пункті можливо зробити лише спільними зусиллями, додаючи бажання.

Тетяна Володимирівна також вручила Подяки районної ради найактивнішим членам громади: Наталії Дикій - завідувачу Криштопівської сільської бібліотеки, Тетяні Замулі - директору Криштопівського сільського Будинку культури, Неллі Талан - завідувачу фельдшерсько-акушерського пункту с. Криштопівки, Тамарі Харченко - соціальному працівнику територіального центру соціального обслуговування.

Після офіційної частини відбувся святковий концерт. Хвилини насолоди усім присутнім дарували учасники ансамблю народної музики «Мальви». Родзинкою на святі були виступи найменших жителів Криштопівки.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація