Асамблея інвалідів Драбівщини відзначила прийдешні новорічні свята

27.12.16

Наближаються новорічні свята, і всім хочеться, щоб вони були особливі.  Але ні для кого не секрет, що лише тоді отримаєш насолоду, коли докладеш свої сили і бажання до цієї справи.

От і члени громадського об’єднання «Асамблея інвалідів Драбівщини» із власного досвіду знають про це. Тому і зібралися 26 грудня у дружньому колі відзначити прийдешні новорічні свята. Долучилася до заходу  і заступник голови районної ради Тетяна Богославець, яка є їхньою спілчанкою.

Члени асамблеї самостійно створили атмосферу святкового настрою в приміщенні організації: змайстрували різні новорічні прикраси і всі гуртом прибрали кімнату, до того ж обов’язковим був дрес-код – новорічний костюм або його елемент.  

Цікаві новорічні конкурси провели Ірина Медведьова та Надія Засенко. Всі танцювали, «подорожували» різними країнами світу і дізнавалися про їхні традиції новорічних святкувань, і, звичайно ж, отримували подарунки.  

Роман Буданцев – депутат обласної ради від «ВО «Батьківщина» надав фінансову допомогу громадському об’єднанню для відзначення новорічних свят.

Свято пройшло цікаво і принесло багато задоволення і радості!

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація