Асамблея інвалідів Драбівщини шукає таланти

26.05.15

Днями громадською організацією "Асамблея інвалідів Драбівщини" проведено літературно-музичний захід «Поетична творчість членів об’єднання».

Задум організувати мистецький захід виник не випадково. Серед членів об'єднання багато талановитих, творчо обдарованих людей. Тож за мету організатори поставили завдання відшукати таланти поетичного слова, які вміють прочитати вірші, створити на нього мелодію, або написати його самотужки.

До святково прибраної зали запросили гостей, які люб’язно згодилися не лише послухати членів об’єднання, але і поділилися власними думками, висловили побажання прочитали авторські вірші.

Захід відвідали поетеса з Драбова В.І.Ступаченко, голова Драбівської районної організації Товариства Червоного Хреста О.І.Хільченко, голова районної ради ветеранів В.Г.Крокосенко, голова первинної організації ветеранів селища Драбів В.М.Клименко. Завітали також гості з Черкас - голова представництва в Черкаській області ВСГО «Конфедерація ГОІ України» С.М.Каштан та представник «Асамблеї інвалідів Черкащини» О.В.Сологуб.

Власні вірші презентували: Катерина Самсоненко, Лідія Сошина, Тетяна Коцуренко, Людмила Десятник. Ніжні, щирі, відверті, сповнені любові до отчого дому, рідної неньки – України , вони торкалися найглибших куточків душі, розчулювали, піднімали дух, надавали впевненості і сил. А виконання пісень дуетом «Мої літа» у складі Л.Сошиної і Т.Коцуренко та юними солістками Т.Цікорою, Л.Радченко і Н.Титаренко ще більше вселило впевненості у великій силі і потребі цієї копіткої, але такої необхідної роботи, яку проводить районна Асамблея інвалідів та її  організатори.

              

             

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація