Амбулаторія в Шрамківці отримала 5 портативних телемедичних діагностичних комплексів

13.07.20

У рамках медичної реформи первинної ланки КНП «Драбівський ЦПМСД» закуплено 17 комплектів портативних телемедичних діагностичних комплексів на базі IDIS 7500 загальною вартістю 1 494 164,00 грн (вартість одного комплекту – 87 892,00 грн).

Сьогодні голова районної ради Володимир Дзега спільно з директором КНП «Драбівський ЦПМСД» Олександром Балагурчиком передали амбулаторії загальної практики - сімейної медицини с. Шрамківка 5 комплектів загальною вартістю 439 460,00 грн.

  

Решта комплектів будуть розподілені наступним чином:

- для амбулаторії загальної практики – сімейної медицини с. Драбове-Барятинське - 2 комплекти;

- для амбулаторії загальної практики - сімейної медицини смт Драбів - 4 комплекти;

- для амбулаторії загальної практики - сімейної медицини с. Бирлівка - 1 комплект;

- для амбулаторії загальної практики - сімейної медицини с. Білоусівка - 1 комплект;

- для амбулаторії загальної практики - сімейної медицини с. Нехайки - 1 комплект;

- для амбулаторії загальної практики - сімейної медицини с. Демки - 1 комплект;

- для амбулаторії загальної практики – сімейної медицини с. Безбородьки – 1 комплект;

- для амбулаторії загальної практики – сімейної медицини с. Великий Хутір – 1 комплект.

Мобільний діагностичний комплекс IDIS 7500 призначено для отримання та збору показників життєдіяльності пацієнта, а саме: вимірювання артеріального тиску, електрокардіографічне дослідження (12 каналів), частоти серцевих скорочень, вимірювання рівня глюкози у крові, аналіз сечі (11 параметрів), вимірювання функцій дихання, вимірювання насиченості крові киснем, частоти пульсу, вимірювання температури тіла, а також проведення фотозйомки та аудіо запису, передачі даних для телемедичних консультацій.

Інтегрована система дистанційної діагностики пацієнта IDIS може використовуватись у амбулаторії, ФАП, а також як мобільний варіант безпосередньо вдома у пацієнта. Використання такого комплексу можливо як лікарями, так і молодшим медичним персоналом. А також ця система забезпечує повноцінну роботу у режимах Offline (збір та зберігання даних обстеження до синхронізації з Хмарним сховищем), та Online (автоматична передача даних обстеження до Хмарного сховища після відновлення підключення до мережі Internet). Зібрані дані в автономному режимі завантажуються в телемедичну мережу, медичну інформаційну систему, централізований архів медичних даних.

  

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація