“Альтаїр” Драбів - чемпіон Черкащини з футболу серед команд вищої ліги

04.11.19

Добіг кінця один із найцікавіших та захоплюючих чемпіонатів області: на найвищі нагороди турніру претендувало відразу чотири команди. І лише заключний тур остаточно розставив все по підсумкових місцях.

Драбівський «Альтаїр» (президент – депутат обласної ради Григорій Плічко) став чемпіоном та володарем кубка області.

Через дискваліфікацію, травми та інші обставини у звітній грі не змогли взяти участь відразу шестеро (!) гравців «Альтаїру». У найважливішому матчі сезону підопічні Романа Поліщука змушені були грати без лави запасних, - про це повідомляє «Черкаський спорт».

Не встигла секундна стрілка зробити повний оберт, як моторного Сергія Біду лише ціною фолу було зупинено у карному майданчику приїжджої команди. Ягуф Халілов із 11-метрової позначки чітко реалізував пенальті. На 13-ій хвилині капітан господарів поля Юрій Дмитренко головою замкнув дальню стійку під час розіграшу кутового удару – шкіряна куля від поперечини опустилася за лінією воріт – 2:0.

Здалося, що доля матчу була вже вирішена в середині першого тайму, проте іншої думки був Віталій Зоря – нападник золотоношців пробив зі стандарту повз «стінку» в ближній від голкіпера кут воріт.

Далі пішов своєрідний обмін контрвипадами: на удар Максима Сутули ногами зреагував голкіпер драбівчан Денис Маценко, а біля протилежних воріт Арсен Манасян на виході перекинув м’яча над Олександром Манжелою, втім і не влучив у «рамку». Перед перервою на відпочинок після флангової подачі від Вадима Гонщика – Віталій Зоря по центру головою пробив трохи вище поперечини, а за господарів свою чергову гольову нагоду змарнував Арсен Манасян.

На старті другого тайму Денис Маценко в падінні з ноги зняв м’яча у гравця «Златокраю-2017» Дениса Скороходова. Господарі поля відповіли ударом Богдана Ветушко повз дальню стійку на підборі під час розіграшу стандарту.

Проведені заміни додали гостям свіжості (господарі поля були позбавлені такої опції). Ключовим епізодом гри міг стати момент на 82-ій хвилині поєдинку, коли залишений без опіки на дальній стійці Владислав Блонський банально не влучив у порожні ворота драбів’ян.

«Альтаїр» переналаштувався на гру по збереженню результату (господарів поля влаштовував і нічийний рахунок). Злагоджені дії в захисті не дозволили гостям створити бодай напівмомент біля власних воріт.

Довго-довго спливали шість компенсованих до основного часу хвилин… А відразу після фінального свистка в Драбові розпочалося святкування з феєрверками і салютами.

Драбівська районна рада і депутатський корпус вітає команду «Альтаїр», Романа Поліщука та Григорія Плічка з почесною перемогою та бажає подальших здобутків на змаганнях вищого рівня!