18 травня - День пам`яті жертв геноциду кримськотатарського народу

18.05.20

18 травня 1944 року розпочалася операція з депортації кримських татар. У цей день вшановують пам'ять жертв цього злочину (під час головної хвилі депортації 18-20 травня було виселено 180 014 осіб), а також відзначають його як День боротьби за права кримськотатарського народу.

Багатостраждальний народ, що пережив одну з найстрашніших трагедій усіх часів і народів – депортацію. Народ, який в умовах Анексії Криму Російською Федерацією досі бореться за своє законне право вільно жити на власній території.

В цих умовах, День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу набуває ще більшого значення та великого символізму для усього українського народу, що демонструє солідарність у боротьбі за їхні права.

Ні інтерв’ю з військовими злочинцями, ні портрет тирана над небом Криму не зможуть похитну нашу віру та єдність у боротьбі за справедливість!

Пам’ятаємо про тисячі невинних жертв та продовжуємо боротися за український Крим!

Приєднуйтесь до хвилини мовчання в пам'ять жертв геноциду кримськотатарського народу, що буде оголошено 18 травня 2020 року о 12.00 по всій території України, включаючи тимчасово окупований Крим.

Метроном до дня пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу.

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація