12 жовтня у Шрамківці працюватиме мобільна точка безоплатної правової допомоги

04.10.18

Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств та оперативного реагування на випадки силового захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (адреса: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, номер гарячої лінії: (0472) 33-00-27.

Щотижня мобільні точки доступу до надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області,  до складу яких входять представники ГТУЮ у Черкаській  області,  Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області  та нотаріуси,  здійснюють виїзди у райони з метою надання  якісної  правової допомоги.

На наступному тижні виїзд буде здійснено: 12.10.2018 – вул. Незалежності, 16, с. Шрамківка, Драбівський район (Шрамківська сільська рада).

Запрошуємо громадян, землевласників, землекористувачів, громадські організації, засоби масової інформації!

Тетяна Купріна - начальник Драбівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Черкаській області

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація