1 червня - Міжнародний день захисту дітей

03.06.19

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають День захисту дітей, який покликаний привернути увагу до захисту прав дитини.

Адже дитинство – це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій, яке залежить від нас дорослих: батьків, опікунів, прийомних батьків, вчителів, представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Як повідомила начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Леся Гайдай, 1 червня 2019 року службою у справах дітей спільно з відділом культури, освіти,  сектором у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, Будинком дитячої творчості, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Драбівським відділенням поліції Золотоніського відділу поліції ГУНП в Черкаській області та ДПРЧ – 5 Управління ДСНС України у Черкаській області було організовано та проведено районне свято до Міжнародного дня захисту дітей.

Привітати дітей зі святом завітав голова районної ради Володимир Дзега,  який також вручив Подяки від районної ради  Олені Гопці, Ользі Лук’янець і Валентині Лук’яненко.

Переможці та учасники районного конкурсу для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування «Світ дитячої фантазії» отримали грамоти, подяки та цінні  подарунки. А також, було нагороджено кращих опікунів, піклувальників, батьків-вихователів та вручено цінні подарунки.

Всімализмогу не тількигарновідпочити, але йприйняти участь у конкурсно – розважальнійпрограмі «Країнадитинства» та отриматиморозиво.

Завданням дорослих є забезпечення дотримання прав дітей на життя, на свободу думки і віросповідання, на освіту, відпочинок і дозвілля, на захист від фізичного та психологічного насильства, на захист від експлуатації дитячої праці. Тільки в умовах захисту прав і свобод дитини можливе формування гуманного і справедливого суспільства.

  

Дивитися фото газети "Драбівщина"

Повернутись

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація