Надаємо проекти рішень сесії районної ради

1. Про надання дозволу комунальному підприємству «Драбівські теплові мережі» на укладання договору про реструктуризацію заборгованості за спожитий природний газ та надання гарантій Драбівської районної ради щодо його виконання.

2. Про внесення змін до рішення районної ради від 10.02.2017 № 13-14/VІI.

3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду ПП «Агро-трест» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність громадянці Каплі Г.В. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду ТОВ «Атлантик Фармз ІІ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

6. Про надання дозволу Драбівській центральній районній лікарні на передачу в оренду нерухомого майна.

7. Про передачу шкільного автобуса.

8. Про встановлення додаткових пільг з оплати за навчання в Драбівській дитячій школі  мистецтв на 2017-2018 навчальний рік.

9. Про Програму формування, матеріально-технічного забезпечення Драбівського районного військового комісаріату на 2017 рік.

10. Про затвердження скорегованих тимчасових одноставкових та довоставкових тарифів на послуги по централізованому опаленню.

11. Про делегування представників Драбівського району до Госпітальної ради Лівобережного госпітального округу.

12. Про внесення змін до Програми фінансування ремонту доріг державного значення, які проходять територією Драбівського району на 2016-2018 роки.

13. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки філії «Драбівський райавтодор» дочірнього підприємства  «Черкаський облавтодор» з утримання автомобільних доріг загального користування в зимовий період в межах Драбівського району на 2016 – 2018 роки.

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація