Надаємо проекти рішень сесії районної ради

1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду ФГ «Віта-Макс» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду СТОВ «Зернова компанія «Хорс» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана у власність громадянину Рясному Г.І. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

4. Про Програму розвитку галузі культурина території Драбівського району на 2018-2020 роки.

5. Про районну Програму профілактики соціального сирітства на 2018 - 2020 роки.

6. Про Програму боротьби з амброзією полинолистою у Драбівському районі на 2018-2021 роки.

7. Про районну комплексну Програму щодо  медичного, соціального забезпечення, адаптації, психологічної реабілітації, професійної підготовки (перепідготовки) учасників антитерористичної операції на 2018 - 2022 роки.

8. Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Драбівського району бюджетних установ та їх майна у комунальну власність Зорівської об’єднаної територіальної громади.

9. Про план роботи районної ради на І півріччя 2018 року.

10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

 

Зараз немає петицій на які триває збір підписів

Переглянути всі петиції »

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація